ZárubneZárubňa je dôležitou súčasťou každého dverného otvoru a tvorí jeho lemovanie. Slúži na uchytenie krídla, spoločné tesnenie a presné dosadnutie. V spojení s krídlom tvorí jeden celok. Spojenie zárubne so stenou musí umožniť správne uzamykanie krídla a plynulý prechod. Požiadavky na interiérové zárubne sú oproti vchodovým jednoduchšie. Ďalšie požiadavky na zárubne ako zvuková a tepelná izolácia, protipožiarna bezpečnosť závisí od účelu použitia dverí.

Chcete vymeniť staré kovové zárubne za nové? Zmeňte to hneď teraz! Ak sa domnievate, že kvôli tomu sa musí premeniť bývanie na stavenisko, tak sa mýlite. Obloženie kovovej zárubne umožňuje výmenu, zakrytie pôvodných zárubní, a to samozrejme bez búrania. Hlavným dôvodom vzniku tohto systému bolo umožniť komfortnejšiu a jednoduchšiu rekonštrukciu.

Neviete si rady s výberom nových zárubní? Nerobte si starosti, navštívte nás na našej vzorkovni na Blagoevovej č.4, kde Vám naši pracovníci pri ich výbere ochotne poradia a vypracujú ponuku priamo na mieru. Ponúkame aj demontáž starých a montáž nových zárubní!Obložková zárubňa štandard

POZRIEŤ PRODUKTY

Obklad kovovej zárubne

POZRIEŤ PRODUKTY