TRI COMPLETING s.r.o

Spoločnosť TRI COMPLETING bola založená v roku 2001, odkedy si buduje svoje silné postavenie v oblasti elektroinštalácií, predaja interiérových dverí, laminátových a drevených podláh, montážnych a rekonštrukčných prác. Sme stabilná, rozrastajúca sa spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v uvedených oblastiach.

Kvalita, cena, spokojnosť, to je TRI COMPLETING.

stavebna-firma-bratislava
VIAC O FIRME

Zrekonštruovali nám celú bytovú jednotku a poskytli nám komplexné stavebné a elektroinštalačné práce. Pristupovali k nám veľmi profesionálne a zároveň aj ľudsky smiley Za pochodu sa niekedy vyskytnú problémy, s ktorými je nutné sa popasovať.. a toto zvládli na výbornú. So vzniknutými problémami nás oboznámili, ponúkli niekoľko alternatív ich riešenia a promptne jednali. Ďakujeme :)

rodina Molnárová

Nie každému trvá rohodovanie o výmene dverí týždeň.. Chcem sa Vám týmto poďakovať za ochotu pri vysvetlovaní, profesionálny prístup a najmä trpezlivosť! S kvalitou interiérových dverí som veľmi spokojný a rád pochválim aj precízne odvedenú prácu Vašich montážnikov. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

p. Erik

S Vašou prácou som bol veľmi spokojný. Ďakujem :)

Maroš. M

Kvalita za rozumnú cenu. Odporúčam

Miloš N.

Vďaka pestrému výberu dverí a podláh som výmenu ,,vybavil,, naraz a mám pokoj :)

František S.

TRI COMPLETING ma milo prekvapovalo od začiatku do konca. Výborná a prompná komunikácia ma upútala už na predajni. Výber dverí majú postačujúci. Zameranie dverí priamo na mieste, objednávka, ako aj montáž prebehla presne tak ako sme sa dohodli. Určite by som odporúčala ďalej. Tereza

pani Haraksim


Partneri

VŠETCI PARTNERI